Hotel Adeba Praha

Hotelu Adeba Praha 11 Hotelu Adeba Praha 12 Hotelu Adeba Praha 13 Hotelu Adeba Praha 14 Hotelu Adeba Praha 15 Hotelu Adeba Praha 16 Hotelu Adeba Praha 17 Hotelu Adeba Praha 18 Hotelu Adeba Praha 19 Hotelu Adeba Praha 20 Hotelu Adeba Praha 21 Hotelu Adeba Praha 22

.Nově otevřený tříhvězdičkový hotel Adeba se nachází v blízkosti centra, v klidné lokalitě městské oblasti Karlín, osm minut chůze od stanice metra Křižíkova. Do centra je možné se dostat pěšky asi za dvacet minut, nebo metrem, či tramvají za cca deset minut.


Hotel Adeba v Praze nabízí kvalitní a cenově velmi dostupné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC a televizí se satelitem. V přízemí hotelu je k dispozici společenská místnost, kde se také podává snídaně. Společenskou místnost je možné rovněž využivat jako konferenční, pořádat pracovní či obchodní jednání.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-adeba@toprague.cz
Adresa: Pernerova 16 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Adeba Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Adeba Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Adeba Praha na mapě:

TOPlist