Hotel Adeba Praha

.Nově otevřený tříhvězdičkový hotel Adeba se nachází v blízkosti centra, v klidné lokalitě městské oblasti Karlín, osm minut chůze od stanice metra Křižíkova. Do centra je možné se dostat pěšky asi za dvacet minut, nebo metrem, či tramvají za cca deset minut.


Hotel Adeba v Praze nabízí kvalitní a cenově velmi dostupné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC a televizí se satelitem. V přízemí hotelu je k dispozici společenská místnost, kde se také podává snídaně. Společenskou místnost je možné rovněž využivat jako konferenční, pořádat pracovní či obchodní jednání.


V okolí Hotelu Adeba v Praze najdete všechny běžné služby, kosmetické studio, solárium, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, praní a žehlení prádla, lekářskou službu. Je tu řada restaurací, vináren, kaváren a také například fitness studio, sauna, krytý bazén, bowling, tenisové kurty...


Relaxace: Sauna, hydromasážní vana - NONSTOP PROVOZ. Nabízíme pronájem uzavřené soukromé relaxace až pro 4 osoby. K dispozici je sauna, hydromasážní vana, odpočívárna s ochlazovacím vědrem, aromatické esence, televize se satelitem a DVD přehrávačem, fén, možnost občerstvení. Konferenční místnost v Hotelu Adeba jsou vhodné pro pořádání různých společenských a kulturních akcí, přednášek, školení. Vhodné též pro mládež a školy v přírodě. Variabilní uspořádání místnosti. Kapacita až 60 míst.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-adeba@toprague.cz
Adresa: Pernerova 16 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Adeba Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Adeba Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist